top of page

Заняття

Весело та Креативно

Pencils Icon

Мистетство

Це одне з улюблених занять для діток. Адже тут вони можуть безмежно фантазувати, та втілювати все вигадане в своїй творчості.

Drums Icon

Музика

У дитини одним із перших формується слуховий аналізатор, тож музика найраніше серед усіх видів мистецтв стає доступною для сприйняття. Приємні, злагоджені звуки потрібні для гармонійного фізичного та інтелектуального розвитку дитини. Вони сприятливо діють на настрій дитини, викликають у неї відчуття задоволення.

Playball Icon

Заняття з фітнесу

Спорт потрібен для здорового розвитку дитини. І найкраще прививати любов до спорту ще з раннього віку. Адже дітки сприймають такі заняття як гру і проводять час з користю та задоволенням.

ABC Cubes

Поглиблене вивчення Англійської мови

В “SmartKids” ми створюємо природне середовище, в якому діти весело та без зусиль засвоюють англійську мову, практикують різноманітні граматичні конструкції та нарощують словниковий запас. Все це відбувається в розважальній ігровій формі за допомогою музики, рухів та ігор.

Abacus Icon

Ментальна Арифметика

Курс ментальної арифметики спрямований на розвиток інтелектуальних здібностей, діти закладають тверду основу для подальших академічних успіхів та розвитку особистості.

Bicycle Icon

Розваги

Як же без розваг?

Веселі ігри на свіжому повітрі, розвиваючі іграшки, конструктори, пазли, розмальовки та багото іншого чекає на Вашого малюка у вільний від занять час.

pngwing_edited.png

Пізнавальний світ LEGO

Конструктори LEGO познайомлять дитину з неймовірно захоплюючим світом будівництва. Розбудять уяву і цікавість, та не залишать байдужими нікого.

pngwing.com (12).png

Заняття з психологом

Основним методом роботи психолога є – спостереження за розвитком дитини на всіх вікових етапах, відстеження динаміки розвитку пізнавальної, емоційно-вольової, особистісної сфер дитини. При необхідності, психолог проводить індивідуальні чи групові заняття з дітьми, що мають розвиваючу спрямованість.

pngwing.com (13).png

Заняття з логопедом

SmartKids пропонує комплексний, науковий підхід до подолання мовленнєвих порушень та до їх профілактики. Ми враховуємо особливості мовленнєвого розвитку кожної дитини, складаємо індивідуальну програму розвитку дитини та її мовлення, а також проводимо різноманітні та завжди цікаві заняття.

ШАПКА НА САЙТ 2.jpg
1212123.png
1.png

Маленькими кроками до успіху

123ФЦКРПУКР4.png
bottom of page