top of page

Про нас ...

Ваші дітки в надійних руках

Принцип нашої роботи

У нашому садочку працюють педагоги, медики, психологи, логопеди та вихователі з високим рівнем кваліфікації. Кожен з них по-справжньому захоплений своєю справою, йде в ногу з часом і дає діткам не тільки знання, але індивідуальний підхід, увагу і ЛЮБОВ. Ми віримо, що діти повинні бути щасливі в садку, а тому робимо для цього все можливе.

Приватний дитячий садок SmartKids виховує цілеспрямованих, розумних і креативних діток. Фундамент, отриманий в садку, допомагає малюкам відчувати себе комфортно і впевнено як з однолітками, так і з дітьми старшого віку. Завдяки нашій базі, перехід до школи відбувається без стресу і переживань, а навчання дається в рази легше.

Харчування, здоров'я та безпека в "SmartKids"

У садочку SmartKids приділяють важливу роль харчуванню.

Головним завданням у харчуванні дітей від 3 до 7 років є забезпечення нормального росту і розвитку дитячого організму , а також підготовка м’язів, кісток і мозку до різкого зростання розумових і фізичних навантажень і зміни режиму, пов’язаного з початком навчання в школі.

У нас 3 разове здорове харчування зі змінним меню щотижня : ланч, обід, під вечірок . Ми можемо створити меню особисто під вашого малюка. Адже ми турбуємось про здоров’я та настрій наших вихованців
Тому ми створимо меню особисто для вас

125254166_1509940365871105_3633827601119
ШАПКА НА САЙТ 2.jpg
1212123.png
1.png

Маленькими кроками до успіху

123ФЦКРПУКР4.png
bottom of page